Szkolenie dot. zarządzania dokumentacją w składach chronologicznych w EZD PUW

W związku z realizacją projektu ,,Upowszechnianie elektronicznego zarządzania dokumentacją
w administracji publicznej”, zespół EZD PUW, działający w ramach Naukowej i Akademickiej Sieci Komputerowej
Państwowego Instytutu Badawczego, zaprasza do udziału w jednodniowym bezpłatnym szkoleniu dot.
zarządzania dokumentacją w składach chronologicznych w systemie EZD PUW, autorstwa Podlaskiego Urzędu Wojewódzkiego.

Szkolenie odbędzie się w trybie online, za pomocą narzędzia Microsoft Teams, w dniu 24 marca 2022 r., w godzinach od 9:30 do 12:00.
Warunkiem uczestnictwa w szkoleniu jest wcześniejsza rejestracja na stronie
skladach-chronologicznych-w-systemie-ezd-puw.html.

Po dokonaniu zapisu otrzymają Państwo, na podany adres mailowy, link do spotkania, pod którym odbędzie się wydarzenie.

W przypadku dużej liczby zainteresowanych, zostanie wyznaczony kolejny termin szkolenia w kwietniu.

Osobą wyznaczoną do kontaktów w sprawie organizacji i przebiegu szkolenia jest Pani Wioleta Szestowicka – e-mail: wioleta.szestowicka@nask.pl