E-Doręczenia instrukcje oraz sprawy w EZD

Szanowni Państwo,

w zakładce EZD umieszczone zostały instrukcje dotyczące E-Doręczeń oraz korzystania z nich w systemie EZD:

– dla trybu PURDE

– dla trybu PUH

Niebawem otrzymacie Państwo zaproszenia na dodatkowe terminy szkoleń z E-Doręczeń, które organizuje kierownik Kancelarii Ogólnej.

Odroczenie uruchomienia E-Doręczeń zgodnie z komunikatem Ministra Cyfryzacji z dnia 22 listopada 2023 r. o 20 dni nie wpływa, w chwili obecnej, na przygotowania uczelni do uruchomienia systemu. Ewentualna zmiana daty obowiązkowego uruchomienia E-Doręczeń uzależniona jest od uchwalenia nowelizacji do ustawy o E-Doręczeniach.

Przy okazji przypominam Państwu, że w systemie EZD sprawy zamykają osoby je prowadzące, dlatego uprasza się o nie przesyłanie swoich spraw do innych komórek organizacyjnych Uniwersytetu Szczecińskiego w celu ich zamknięcia. Koordynatorzy czynności kancelaryjno-archiwalnych sprawdzają system i o ewentualnych błędach w tym zakresie zostaniecie Państwo poinformowani pocztą elektroniczną.

Pozdrawiam serdecznie,

Piotr Frąckowiak